Далівчанки у фіналі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Березень 31, 2021

Галина Петрівна Бондаренко

Студенти СНУ імені Володимира Даля спеціальності 014.01 «Середня освіта. Українська мова та література» кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Мозуль А. (ІV курс), Чала П., Каньшина М. (ІІІ курс), Видиш С. (ІІ курс), Строніна В. (І курс) узяли участь у Всеукраїнському відкритому онлайн марафоні з української мови імені Петра Яцика, який проводиться з метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови. 

30 березня 2021 року о 16:00 відбулася презентація результатів марафону, який уперше було проведено у дистанційному форматі Інститутом модернізації змісту освіти, Лігою українських меценатів за підтримки освітньої компанії HUMAN.

На жаль, призерами конкурсу далівчанки не стали, проте показали прекрасні знання української мови.

Найкраще впоралися з завданнями марафону Чала Поліна (СОУМ-18д) та Видиш Світлана (СОУМ-19д). Вітаємо дівчат та дякуємо за участь у марафоні.

Готувала дівчат до мовних випробувань к. філол. н., доцент кафедра української філології та журналістики Глуховцева Ірина Ярославна