Студенти кафедри української філології та журналістики вшанували пам’ять Василя Стефаника

Травень 14, 2021

Галина Петрівна Бондаренко

14 травня 2021 року виповнюється 150 років від дня народження видатного українського письменника, неперевершеного майстра соціально-психологічної прози, новатора модерністської техніки письма, новеліста, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста і просвітителя Василя Семеновича Стефаника.

Він був новатором у літературі, творцем і неперевершеним майстром дуже стислої, драматичної за змістом і глибоко ліричної за звучанням соціально-психологічної новели. Стефаник започаткував в українській літературі експресіонізм – стиль, що передбачає зображення внутрішнього через зовнішнє, зацікавлення глибинними психологічними процесами.

З метою вшанування видатного українського письменника та громадського діяча студенти групи СОУМ-17д Кафедра української філології та журналістики  СНУ ім. В. Даля спеціальності 014.01 "Середня освіта (українська мова та література)" Катерина Кравцова,  Анастасія Мозуль, Діана Шаповалова, Ольга Урбаліс підготували електронну стіннівку "Василь Стефаник -майстер поетичного слова".