Студенти-журналісти взяли участь у Міжрегіональній конференції

Травень 14, 2021

Галина Петрівна Бондаренко

11 травня 2021 року на базі факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету відбулась ІV Міжрегіональна студентська конференція "Медіакартина світу: формування особистості під впливом медіа", участь в якій взяли студенти з Бердянська, Києва, Рівного, Запоріжжя та Сєвєродонецька. У рамках конференції молоді вчені розглядали актуальні проблеми журналістики та соціокомунікативістики.

До заходу долучились студентки 2 курсу спеціальності «Журналістика» Альбіна Ворошилова  з доповідю «Спортивна тематика на сторінках Інтернет-видання» та Валерія Жеглова  з доповілю «Роль журналіста у формуванні особистості».

Студенти отримали сертифікати та неоціненний досвід, а матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику тез.