Кафедра хімічної інженерії та екології

Здійснює підготовку за двома спеціальностями: 101 Екологія і 161 Хімічні технології та інженерія.

101 Екологія спрямована на підготовку висококваліфікованих і професійних фахівців, здатних динамічно поєднувати знання, уміння, комунікативні навички з автономною діяльністю та відповідальністю під час вирішення проблемних питань у сфері екології, охорони довкілля та збалансованого природокористування, розробляти та впроваджувати інноваційні та ефективні природоохоронні заходи.

161 Хімічні технології та інженерія спрямована на підготовку висококваліфікованихі професійних фахівців в галузі виробництва неорганічних та органічних речовин, палива та вуглецевих матеріалів й переробки полімерних та композиційних матеріалів з акцентом на здатності забезпечувати організацію і проведення наукових досліджень та здійснювати розробку, проектування та експлуатацію відповідних хімічних технології.

Вступнику

Інформація стосовно правил та умов прийому, переліку документів знаходиться в розділі Вступнику.

Кафедра хімічної інженерії та екології здійснює підготовку за спеціальностями:

за першим освітньо-професійним рівнем – бакалавр:

101 Екологія – за освітньою програмою "Екологія";

161 Хімічні технології та інженерія – за освітньою програмою "Хімічні технології та інженерія".

за другим освітньо-професійним рівнем – магістр:

101 Екологія  – за освітньою програмою "Екологія";

161 Хімічні технології та інженерія  – за освітньою програмою "Хімічні технології та інженерія".

за третім освітньо-науковим рівнем – доктор філософії:

161 Хімічні технології та інженерія.

Докладно озайомитися з освітніми програмами, змістом та стратегією навчання можна за посиланнями.

Інформація стосовно плану навчання, поточних питань в розділі Навчання.

Доступ до освітніх ресурсів системи електронного навчання за посиланням:

Електронний університет СНУ ім. В. Даля. eCampus. Електроний кампус

karantin.jpg 18486-inf_cov_1600x1200_rgb_72dpi.png Доброч.jpg