Конкурс есе для школярів та студентів!

Січ. 17, 2022

Ольга Євгенівна Крсек

📚Конкурс есе NCH London Essay Competition — конкурс для школярів та студентів, які зараз навчаються на передостанньому році освітньої установи, після закінчення якої матимуть закінчену середню освіту (школа, коледжі, пту, технікуми). Теми есе стосуються широкого спектру гуманітарних та соціальних наук.

Теми есе:

1) Історія Мистецтво: Is it time for museums and galleries to decolonise їхні колекції, і якщо ви, як ви повинні йти про це?

2) Творчий лист: What role can fiction serve when the nature of 'fact' is continually called into question?

3) Історія: What does history teach us about humanity's ability to adapt to climate change?

4) Право: What limits, if any, should we place on the right to freedom of expression?

5) Економіка: Якою є COVID-19 pandemic impacted inequalities?

6) Політика: Як preparated is the international community to address the current environmental crisis?

7) Філософія: Якою мірою ми (включаючи соціальні медіа компанії і уряди) відповідають на факт того, що інформація (e.g. про coronavirus) може бути harmful (і навіть терміни життя), коли recognising value of free expression (including online)?

8) Англійська мова: Why does the modern world need literary critics?

9) Психологія: How could psychology help in understanding criminal behaviour – does society create criminals?

10) Наука даних: How can Data Science and Humanities inform each other?

💲Призи:

- перше місце - 1000 £;

- друге місце - 500 £;

- третє місце - 250 £.

📌Вимоги:

- брати участь можуть учні та студенти, які на даний момент навчаються на передостанньому році навчання освітнього закладу, після закінчення якого матимуть закінчену середню освіту (школа, коледжі, ПТУ, технікуми);

- кандидати повинні цікавитися гуманітарними та соціальними науками;

- брати участь можуть кандидати з усіх країн світу.

❗Подати заяву: https://cutt.ly/SIqNlg6

🔥Дедлайн: 31 января