Викладачі СНУ ім. В. Даля взяли участь у тренінгу Британської Ради

Вер. 8, 2021

Британська Рада British Council

Ольга Євгенівна Крсек

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Ольга Крсек, Олена Козьменко, Наталія Давіденко, Наталія Барвіна, Наталія Сідаш взяли участь у тренінгу Британської Ради у Києві у рамках проєкту «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад/Reinventing displaced universities: enhancing competitiveness, serving communities (REDU)».

photo_2021-09-02_11-14-08.jpg photo_2021-09-02_11-14-12.jpg

Тренінг проводився за фінансування Європейського Союзу. Його програма складалась із практичних завдань та сесій від тренерів. Викладачі мали змогу вдосконалити власні професійні навички, що сприятимуть підвищенню рівня викладання англійської мови у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля. У якості результату відвідування заходу для наших викладачів, які бажають розвинути англомовні компетентності, буде запропоновано курси англійської мови.

photo_2021-09-02_11-14-15.jpg

Для запису на них потрібно заповнити анкету, подану за посиланням