Конференція до 300-річчя Г.Сковороди

Гру. 6, 2022

Галина Петрівна Бондаренко

Далівці відзначили 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди

06.12 2022 Студенти і викладачі кафедри української філології і журналістики СНУ ім В. Даля спільно з колегами з Луганського державного університету ім. Е.О. Дідоренка провели інтернет-конференцію «Літературна творчість Григорія Сковороди і сучасність: духовний код української ідентичності (до 300-річчя від дня народження)».

Говорили про сенс, цінності життя, значення сродної праці та духовний код українства крізь призму бачення Г.Сковороди. Вразили доповіді про актуальність філософії українського мудреця, втіленої у афоризмах, байках Сковороди. Сучасність письменника доводять дослідження щодо популяризації постаті Г. Сковороди в українському медійному просторі, в постфольклорних текстах інтернет-середовища.

Далівці відзначили 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди

06.12 2022 Студенти і викладачі кафедри української філології і журналістики СНУ ім В. Даля спільно з колегами з Луганського державного університету ім. Е.О. Дідоренка провели інтернет-конференцію «Літературна творчість Григорія Сковороди і сучасність: духовний код української ідентичності (до 300-річчя від дня народження)».