Лис. 9, 2022

Євген Володимирович Жученко

9 листопада 2022 року, у День української писемності та мови, студентська спільнота нашого коледжу долучилася до ХХІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Авторкою тексту стала українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, яка сказала такі слова: «Обираючи тему, я намагалася відштовхнутися від того, що чіпляє за живе особисто мене і те, що напевно відгукнеться багатьом іншим українцям цього року. Цей рік все ж таки особливий».

Писали  групи  першокурсників та студенти груп ІПЗ-21, ЕК-ТР-21, ОП-21, АКТ-21, ІПЗ-22.
Для всіх була спроба ще раз у такий спосіб перевірити свої знання з української мови. Тому з інтересом слухали читання тексту народною артисткою, Героїнею України Адою Роговцевою.

Тож плекаймо рідну мову повсякчас, бездоганно володіти нею – шляхетно й престижно!