Травень 25, 2022

Євген Володимирович Жученко

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року. Міжнародне свято рідної мови мало послугувати захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.

Український народ має давню історію, він витворив оригінальну й неповторну культуру, відому всьому світові. А найголовнішою його ознакою, що дає йому право називатися нацією, є мова - його найбільша духовна цінність, його суть, основа його буття.

Це - найдорожчий скарб, переданий українцям сотнями й сотнями попередніх поколінь, виплеканий у давньому переказі, у народній пісні, у влучній приказці. До Дня рідної мови студенти коледжу прийняли участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови «Всеосвіта Зима 2021-2022» (викладач Обозна А.І.)

Вітаємо переможців!

І місце - Константиненко Анастасія ОП-ФБС-21

І місце – Удоденко Максим ЕК-20

ІІІ місце – Кувічинська Тетяна ОП-ФБС-20, Шаповал Софія ОП-ФБС-21

Сертифікати отримали - Рогатюк Ольга, Платонова Карина, Андрєєва Дар’я, Карабкіна Валерія (гр. ОП-ФБС-21),
Костецька Катерина, Гранатюк Світлана ( гр. ОП-ФБС-20), Рибалко Артем ЕК-21.