Онлайн заняття з культурології

Травень 25, 2022

Євген Володимирович Жученко

Викладачі ЦК загальноосвітньої підготовки коледжу та кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля продовжують проведення циклу спільних занять з гуманітарних дисциплін. 22 лютого було проведено онлайн заняття з культурології у гр. ОП-ФБС-20 на тему «Особливості Візантійської культури та візантійського церковного мистецтва».

Викладач СНУ ім. В.Даля Хлистун Ю.І. разом зі студентами проаналізували досягнення Візантійської культури та дійшли висновку, що вона справила величезний вплив на культуру Київської Русі. Після хрещення Русі, Візантія стала об’єктом для наслідування, була основою для становлення власної культури. Візантійська культура подарувала світові, і зокрема Київській Русі, мистецтво іконопису.

viz.jpg viz_2.jpg