Початок нового навчального року

Вер. 2, 2022

Євген Володимирович Жученко

День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме із нього починається хоч і нелегкий, але такий захоплюючий шлях до нових знань.

На жаль, у 2022 році це світле і радісне свято припало на воєнний час.
Коледж продовжив свою роботу в місті Дніпро. Навіть в умовах війни ми повернулися до навчання, використовуючи цифрові технології.

Бажаємо всім здобувачам освіти підкорити нові вершини знань та досягти омріяної мети!
Ваші здібності та наполегливість стануть запорукою нових успіхів!

Вітаємо всіх із початком нового 2022/2023 навчального року! І хоча він обпалений війною, але ми сповнені наснаги подолати будь-які труднощі.
Разом переможемо! Все буде Україна!

На жаль, у 2022 році це світле і радісне свято припало на воєнний час.

Ваші здібності та наполегливість стануть запорукою нових успіхів!

Разом переможемо! Все буде Україна!

0 Педрада.png

Анікєєва.png