Виховна година у групах першого курсу ОП-ФБС-ІПЗ-23 та АТ-ГМБ-АКТ-ЕК-23

Лют. 8, 2024

Євген Володимирович Жученко

В середу 07.02.2024 р. була проведена загальна виховна година у групах першого курсу ОП-ФБС-ІПЗ-23 та АТ-ГМБ-АКТ-ЕК-23. Проводили класні керівники: Мирошніченко Н. Є. та Сулаєва О. В.
На виховній годині було розглянуте нещодавнє розпорядження начальника Сєвєродонецької міської військової адміністрації № BA від 19.01.2024 "Про перейменування  вулиць міста Сєвєродонецьк та вулиць населених пунктів Сєвєродонецької міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області". Викладачі та студенти приймали активну участь в обговорені нових назв. Згадували про відомих українських політичних діячів, військових, письменників, композиторів та лікарів, на честь яких були перейменовані вулиці. Студентам, які раніше мешкали у Сєвєродонецькій міській територіальній громаді, було нагадано, що в додатку «Дія» назву вулиць було змінено.