Засідання педагогічної ради

Липень 25, 2022

Євген Володимирович Жученко

25 липня відбулася zoom-нарада колективу ВСП «СПФК СНУ ім. В. Даля», цілком присвячена приймальній кампанії 2022 до Коледжу та Університету.

В.о. директора Коледжу Жученко Євген повідомив про результати та особливості першого етапу прийому на базі 9 класів. Згідно з доповіддю, в цілому, завдяки агресивній рекламній кампанії та активній участі викладачів та співробітників Коледжу були досягнуті позитивні результати по закінченню першого етапу.

Безумовною перевагою вступної кампанії є проведення співбесіди як наочно так і у режимі онлайн. Враховуючи переваги та недоліки першого етапу, директор скорегував подальші шляхи продовження приймальної  та рекламної кампанії.

Дуже добре, що ми змогли не тільки зберегти наш освітній заклад, колектив але й вирішуємо складні питання подальшого розвитку в умовах роботи переміщеного закладу освіти.

Дякуємо за активну роботу нашим співробітникам! Вітаємо наших першокурсників! Попереду ще багато випробувань, які ми, безумовно, здолаємо разом!