Засідання педагогічної ради

Квітень 6, 2023

Євген Володимирович Жученко

6 квітня 2023 року відбулося чергове засідання педагогічної ради ВСП "СПФК СНУ ім.В.Даля" за порядком денним:
1.Про допуск до дипломування здобувачів освіти денної та заочної форм навчання (доповідачі - зав.відділення)
2.Профорієнтаційна робота:результати та нові види роботи (доповідач - заступник директора Шилов О.І.)
3.Ухвалення Правил прийому до Колежду у 2023 році (доповідач – заступник директора Дворнік І.Л.)
4.Затвердження результатів підвищення  кваліфікації педагогічних працівників коледжу (доповідач - методист Шилова Н.М.)
5.Різне.

Рішення педагогічної ради

1.Інформацію завідуючих відділень прийняти до відома. Провести дипломування здобувачів освіти за  дистанційною формою із відео фіксувнням захисту дипломних проєктів (відповідальні:зав.відділень,голови випускаючих ЦК,керівники дипломних проєктів).
2.Інформацію Шилова О.І. прийняти до відома. Цикловим комісіям посилити  роботу з профорієнтації через засоби масової інформації(випуск профорієнтаційних роліків,роліків,що висвічують роботу викладачів та студентів, тощо) та в місцях безпосереднього знаходження викладачів(відповідальні:Шилов О.І.,голови ЦК,викладачі).
3.Ухвалити Правила прийому у 2023 році. Направити Правила прийому до СНУ ім.В.Даля задя затвердження вченю радою університету (відповідальний-секретар Приймальної комісії).
4.Затвердити  результати  підвищення кваліфікації педагогічних працівників: Наталії Аксьонової, Ірини Дворнік, Лариси Стрижкової, Анастасії Суханової.