«Творча співпраця, знання, інновації – разом йдемо до освітніх вершин!»
Циклова комісія об’єднує представників інтелектуального потенціалу педагогічного колективу СХМТ,які здійснюють потужну педагогічну, методичну, профорієнтаційну, вихов-ну та наукову діяльність по всіх спеціальностях технікуму.
Циклова комісія працює над актуальною науково-методичною проблемою «Використання інформаційного освітнього середовища для формування базових професійних компетенцій майбутніх фахівців».
Мрія кожної молодої людини – бути успішною та заможною. І саме освіта за економічними напрямами дає таку мрію здійснити.
Головним завданням підготовки майбутніх молодших спеціалістів,що набувають технічні спеціальності в СХМТ, викладачі циклової комісії вважають якісну підготовку студентів до захисту дипломних робіт з виконанням економічної частини розрахунку через свідоме виконання курсових робіт з економічних дисциплін за сучасною тематикою та інноваційними методиками.
До послуг студентів потужна матеріальна та методична база, яка постійно оновлюється викладачами циклової комісії, і це є запорукою плідної співпраці членів нашого дружнього колективу по наданню якісних освітніх послуг.
Високий рівень якості навчального процесу досягається за рахунок впровадження новітніх освітніх технологій, вивчаються інформаційні системи і технології, що застосовуються у фінансово-кредитних установах, основи роботи з програмами автоматизації бухгалтерського обліку «1С:Бухгалтерія». Особлива увага приділяється підготовці фінансистів-аналітиків, які отримують сучасні знання та практичні навички, необхідні для роботи в умовах високої конкуренції на ринку праці.
Під керівництвом досвідчених викладачів циклової комісії студенти мають можливість здійснювати дослідницько-пошукову роботу, брати участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, круглих столах, олімпіадах, бізнес-тренінгах, інтелектуальних іграх і конкурсах наукових робіт і проектів.
Основні напрями роботи циклової комісії :
- підвищення ефективності навчально-виховного процесу на основі використання
нових технологій навчання;
- участь у Всеукраїнському турнірі «Стратегія фірми», «Фінансова грамотність», у заходах в рамках
проекту «Global Money Week»; активізація діяльності студентів, спрямованоїна самостійне здобуття знань;
-підвищення професійного рівня та методичної майстерності викладачів циклової комісії; підвищення
якості практичного навчання,
-формування фахових компетенцій; залучення студентів до дослідницько-пошукової роботи;
-налагодження наукових і методичних зв’язків з викладачами інших навчальних закладів міста економічного профілю;
-формування позитивного науково-методичного іміджу циклової комісії фінансово-економічних дисциплін.