Циклова комісія економічних та фізико-математичних дисциплін

«Творча співпраця, знання, інновації – разом йдемо до освітніх вершин!»

Циклова  комісія  об’єднує  представників інтелектуального потенціалу педагогічного колективу СХМТ,які здійснюють потужну педагогічну, методичну, профорієнтаційну, вихов-ну та наукову діяльність по всіх спеціальностях технікуму.

Циклова комісія  працює над актуальною науково-методичною проблемою «Використання інформаційного освітнього середовища для формування базових професійних компетенцій майбутніх фахівців».

Мрія кожної молодої людини – бути успішною та заможною. І саме освіта за економічними  напрямами дає таку мрію здійснити.

Головним завданням  підготовки майбутніх молодших спеціалістів,що набувають  технічні спеціальності в СХМТ, викладачі циклової комісії вважають якісну підготовку студентів до захисту дипломних робіт з виконанням економічної частини розрахунку через свідоме виконання курсових робіт з економічних дисциплін за сучасною тематикою та інноваційними методиками.
    До послуг студентів потужна матеріальна та методична база, яка постійно оновлюється  викладачами циклової комісії, і це є запорукою плідної співпраці членів нашого дружнього колективу по наданню якісних освітніх послуг.
    Високий рівень якості навчального процесу досягається за рахунок впровадження новітніх освітніх технологій, вивчаються інформаційні системи і технології, що застосовуються у фінансово-кредитних установах,  основи роботи з програмами автоматизації бухгалтерського обліку «1С:Бухгалтерія». Особлива увага приділяється підготовці фінансистів-аналітиків, які отримують сучасні знання та практичні навички, необхідні для роботи в умовах високої конкуренції на ринку праці.
 Під керівництвом досвідчених викладачів циклової комісії студенти мають можливість здійснювати дослідницько-пошукову роботу, брати участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних   конференціях, круглих столах, олімпіадах, бізнес-тренінгах, інтелектуальних іграх і конкурсах наукових робіт і проектів.

Основні напрями роботи циклової комісії :
      - підвищення ефективності навчально-виховного процесу на основі використання
нових технологій навчання;
      - участь у Всеукраїнському турнірі «Стратегія фірми», «Фінансова грамотність», у заходах в рамках
 проекту «Global Money  Week»;   активізація діяльності студентів, спрямованоїна самостійне здобуття знань;
   -підвищення професійного рівня та методичної майстерності викладачів циклової комісії;  підвищення
якості практичного навчання,
      -формування фахових компетенцій; залучення студентів до  дослідницько-пошукової роботи;
 -налагодження наукових і методичних зв’язків з викладачами інших навчальних закладів міста економічного профілю;
     -формування позитивного науково-методичного іміджу циклової комісії фінансово-економічних дисциплін.