Вебінар "EdTech у вищій освіті - практичні поради" 17 лютого 2022, 15:00

Лют. 8, 2022

Ольга Євгенівна Крсек

Вебінар "EdTech у вищій освіті - практичні поради"

17 лютого 2022, 15:00

Сучасна освіта вимагає сучасних підходів до викладання, де значне місце займають технології. Як саме цифрові технології та інструменти пов’язані із викладанням та педагогікою? Як зробити навчання студентів цікавим та інтерактивним і водночас ефективним? Які корисні ресурси та застосунки мають бути збереженими у браузері кожного сучасного викладача?

Під час вебінару спікери поділяться власним досвідом використання цифрових інструментів для викладання. Доктор Джон Коллік розповість про взаємозв'язок понять «викладач – студент – технології» у сучасній освіті і чому так важливо викладачам іти в ногу зі студентами цифрової епохи. Ми отримаємо практичні поради та дізнаємося про програми, з якими працюють викладачі кількох університетів України. Спікери розкажуть про практичні переваги використання тих чи інших програм для викладання своїх дисциплін.

University teachers – You’re Invited – Join the 3rd webinar in our series Modern Approaches to Teaching

Modern education demands a thoroughly modern approach to teaching – one in which technology occupies a significant place. How exactly are digital technologies and tools related to teaching and pedagogy? How to create an interesting and interactive learning atmosphere that’s also effective? What helpful resources and apps should be no farther away than the browser of every modern educator?

If you’ve got an interest in modern technology or are looking for interactive teaching and student assessment programs and tools, then this webinar is for you. Join us on 17 February at 15.00 when Ukrainian and British teachers will cover Practical Tips for EdTech in Higher Education.

Time to register, please follow the link. https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx...