Лют. 16, 2022

Ольга Євгенівна Крсек

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації та студенти факультету міжнародних відносин відсвяткували День Святого Валентина. Старший викладач Барвіна Н.О. провела відкритий онлайн захід, під час якого присутні занурилися в атмосферу свята любові,  що відзначається 14 лютого, коли люди всього світу зізнаються у коханні та обсипають своїх близьких знаками своєї прихильності. Студенти мали можливість ознайомитися з історією свята, покращити свій словниковий запас новими тематичними ідіомами, перевірити свої знання та інтуїцію під час участі у вікторинах та дізнатися про різноманітні традиції святкування в різних країнах світу. Цікавий сценарій та дружня атмосфера залишили незабутні враження в усіх учасників заходу.

St.Valentine's Day2.png St.Valentine's Day1.png