Участь викладачів кафедри у IV міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні технології в освіті та науці»

Квітень 26, 2021

Євген Сергійович Руднєв

Відбулася IV міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології в освіті та науці», присвячена пам’яті видатного науковця Горбунова Миколи Івановича. Конференція проводилась під загальним керівництвом проректора з наукової роботи СНУ ім. В. Даля Олексія Целіщева та голови наукового програмного комітету, д.арх.н., проф., народного архітектора України, завідуючого кафедри міського будівництва КНУБА Миколи Дьоміна

У секції Сучасні проблеми матеріалознавства, фізики, електричної інженерії взяли участь доценти кафедри Електричної інженерії к.т.н Філімоненко Ніна Миколаївна та к.т.н Філімоненко Костянтин Вадимович.

Відбулася дискусія за проблемами, що виникають при електроспоживанні, в стохастичних процесах оптико-електронних систем, структурованих світлових полях та голографії. Обмін результатами, думками та сподіваннями на співпрацю відбулися між співробітниками нашого університету, колегами з України та учасниками з інших країн.