Дорогі друзі!

Кафедра здоров'я людини і фізичного виховання відкриває для вас свої двері!

Один з найскладніших виборів на життєвій дорозі є вибір майбутньої професії, знайти серед великої кількості всіляких занять саме своє, щоб ваша щоденна праця приносила вам радість, щоб ваша робота стала для вас способом життя - це щастя.

Саме тому ми запрошуємо Вас отримати знання та навички з технології збереження та укріплення індивідуального здоров’я, фізичної реабілітації та профілактики захворювань, здорового способу життя.

 

 

 

Кафедра здійснює підготовку за спеціальностю

227 Фізична терапія, ерготерапія

 

Кафедра здоров'я людини та фізичного виховання об’єднала освітні й наукові школи фізичної реабілітації та виховання, охорони здоров'я людини та спорту що обумовлено її створенням на базі кафедр фізичного виховання та проблем людини і філософії здоров'я. 

На кафедрі викладають велику кількість дисциплін; викладачі мають досвід підготовки за цілою низкою спеціальностей з фізичного виховання, спорту і здоров'я людини та фізичної реабілітації. Основною метою діяльності кафедри є засвоєння методів відновлення здоров'я; засобів екологічної реабілітації людини та середовища її проживання; засобів формування системного світогляду, розширення мережі підготовки особистості як в області фізичної, так і психосоціальної реабілітації. 

Студенту

Інформація стосовно плану навчання, вибору освітніх траекторій, поточних питань в розділі Навчання.

Доступ до освітніх ресурсів системи електронного навчання за посиланням.

Останні новини