ВСП «Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж СНУ ім.В.Даля» знають не тільки на Луганщині, його випускники працюють у всіх регіонах України та за кордоном.

Сьогодні коледж – це сучасні аудиторії, кабінети, лабораторії, 5 комп’ютерних класів, більше 100 одиниць сучасної техніки, бібліотека з 60 тис. екземплярів книг та повним комплектом періодичних видань, гуртожиток на 360 місць, спортивний комплекс з тенісним та тренажерними залами.

60 років коледж готує молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів за денною та заочною формами навчання (видає дипломи державного зразка та атестати про повню загальну середню освіту).

Студенти, що навчаються в коледжі, мають можливість отримувати непереривне багаторівневе навчання у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля,починаючи з другого курсу денної форми навчання та з третього курсу заочної форми навчання, тим самим скорочуючи загальний термін навчання у закладі вищої освіти.

Підготовка фахівців відбувається за державним замовленням та за кошти фізичних або юридичних осіб в межах діючої ліцензії на надання освітніх послуг. 

Якщо Ви маєте бажання вчитися та отримати сучасну професію, твердо зорієнтовані на успіх і благополуччя, готові зробити перший крок до своєї мети, то ми завжди чекаємо Вас у Сєвєродонецькому  політехнічному фаховому коледжі.

2023_05_01 video.png

Icon «Вистояли – переможемо!» Інформаційні матеріали до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну (410,3 Кб)

Оголошення

Оприлюднено Розклад екзаменів весняної сесії денної форми навчання

Постер А4 1х.jpg

 

Останні новини

Освітянське життя многогранне, складається з подій, етапів, проблем, досягнень, перемог… Атестація педагогічних працівників в закладі освіти – це завжди відповідальна, хвилююча подія для усіх учасників цієї важливої процедури.

27.03.2024р. у ВСП «СПФК СНУ ім. В.Даля» на останньому засіданні атестаційної комісії у 2023//2024 н.р. розглядалося питання про встановлення відповідності займаній посаді викладача та присвоння (підтвердження) кваліфікаційних категорій та педагогічного звання 13 педпрацівникам коледжу. Під час засідання демонструвалися портфоліо викладачів, оголошенні підсумки аналізу освітянської діяльності кожного. Високо оцінена професійна майстерність викладачів Зінченко Л.М., Стрижкової Л.В., Суханової А.І., Осінної О.С.

Після відкритого голосування голова атестаційної комісії І рівня, в.о.директора ВСП «СПФК СНУ ім. В.Даля» Євген ЖУЧЕНКО оприлюднив список педагогічних працівників, відповідно до яких прийнято позитивні рішення щодо атестації.

Побажанням успіхів у подальшій освітянській діяльності, патріотичному вихованні здобувачів освіти у доброзичливій обстановці закінчився такий важливий етап освітянської діяльності коледжу у 2024 році.

2024_03_27 атестація 01.jpg

2024_03_27 атестація 02.jpg

2024_03_27 атестація 03.jpg

007.png

Усі новини

Ми сьогодні

Ми у YouTube

Ми у Facebook

ЗМІ про нас