Вітаємо з Днем Державного Прапора України!

Сер. 23, 2024

Віталій Павлович Михайлюк

Шановні викладачі та студенти!

Кафедра історії, археології та туризму щиро вітає вас з Днем Державного Прапора України!

Цей день ми відзначаємо на честь одного з найсвятіших символів нашої державності — синьо-жовтого прапора. Прапора, який є втіленням нашої свободи, незалежності та незламного духу українського народу. Прапора, який надихав наших предків і сьогодні об’єднує нас у боротьбі за власну землю.

День Державного Прапора був встановлений Указом Президента України від 23 серпня 2004 року, щоб вшанувати багатовікову історію українського державотворення, підкреслити важливість державної символіки та виховати в кожному громадянинові повагу до нашого національного стяга.

Цьогоріч це свято набуває ще глибшого змісту, адже вже десятий рік поспіль Україна протистоїть російській агресії. Наші воїни і цивільні громадяни України щодня виборюють право на мир і незалежність під цим прапором. Український прапор — це символ боротьби, мужності та жертовності тих, хто віддає своє життя заради нашого спільного майбутнього.

Нехай цей день нагадає кожному з нас про єдність та силу, що допоможуть нам вистояти і перемогти! Бажаємо вам натхнення, успіхів у навчанні та роботі, і щоб кожен новий день наближав нас до нашої Перемоги, а отже - до мирного, вільного та квітучого майбутнього всієї незалежної України!

Слава Україні! Героям слава!