Дні науки в Державному історико-культурному заповідникові «Межибіж»: Археологія #️⃣анонс

Лис. 11, 2023

Віталій Павлович Михайлюк

ДНІ НАУКИ В ДЕРЖАВНОМУ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОМУ ЗАПОВІДНИКОВІ «МЕЖИБІЖ»: АРХЕОЛОГІЯ

Державний історико-культурний заповідник «Межибіж», проект «Тerra Amadocіае», Хмельницька обласна громадська організація «Постійно діюча археологічна експедиція «Меджибіж-2000» за підтримки відділу ранніх слов`ян Інституту археології НАН України та участю кафедри археології та музеєзнавства Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, кафедри археології Національного університету «Києво-Могилянська академія», кафедри історії та археології Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля, кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін Кам`янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, кафедри суспільних дисциплін Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії проводять і запрошують до участі в «Днях науки в Державному історико-культурному заповідникові «Межибіж»: Археологія».

«Дні науки…» передбачають проведення фахового семінару «На перехрестях протистоянь: Південно-Східна Європа в етно-культурних і цивілізаційних процесах першого тисячоліття н.е.», освітнього семінару для молодих дослідників «Меджибіж археологічний: від нижнього палеоліту до раннього модерну» та ХІІ Археологічних читань «Межибіж» присвячених 100 – річчю Михайла Ягодзінського.

Програма проведення

освітнього семінару з археології для молодих дослідників

МЕДЖИБІЖ АРХЕОЛОГІЧНИЙ:

ВІД НИЖНЬОГО ПАЛЕОЛІТУ ДО РАННЬОГО МОДЕРНУ

Державний історико-культурний заповідник «Межибіж», проект «Тerra Amadocіае», Хмельницька обласна громадська організація «Постійно діюча археологічна експедиція «Меджибіж-2000» спільно з кафедрою археології та музеєзнавства Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; кафедрою археології Національного університету «Києво-Могилянська академія»; кафедрою історії та археології Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля; кафедрою археології, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін Кам`янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка; кафедрою історії України, археології і спеціальних галузей історичних наук Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка; кафедрою суспільних дисциплін Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії в рамках програми «Днів науки в Державному історико-культурного заповіднику «Межибіж»: археологія» 17-18 листопада 2023 р. проводять освітній семінар з археології для молодих дослідників «Меджибіж археологічний: від нижнього палеоліту до раннього модерну»

10.00-10.50 – зустріч та реєстрація учасників семінару;
10.30-11.00 – підключення до он-лайн трансляції;
11.00-11.30 – пленарне засідання;
11.30-13.00 – робота по програмі тематичного блоку семінару;
13.00-13.15 – перерва на каву;
13.15-13.30 – он-лайн екскурсія по експозиції «Історії від Старого короля»;
13.30-15.00 – робота по програмі тематичного блоку семінару.

10.30-11.00 – підключення до он-лайн трансляції;
11.00-13.00 – робота по програмі тематичного блоку семінару;
13.00-13.15 – перерва на каву;
13.15-14.00 – робота по програмі тематичного блоку семінару;
14.00-14.45 – презентація нових публікацій і видань;
14.45-15.45 – круглий стіл «Від нижнього палеоліту до раннього модерну: плани і завдання археологічного сезону МЕДЖ-24»;
15.45-16.30 – обговорення та підведення підсумків семінару.

Регламент виступів

Доповіді і презентації – до 15 хв.

Участь в обговорені – до 5 хв.

Проведення семінару передбачено в змішаному (on-line і off-line) форматі.

Код доступу: Підключитися до семінару Zoom:

Ідентифікатор конференции: 874 6463 2344

Код доступа: GUi00W

Більш детально:  Icon Дні науки. Межибіж. 2023 рік (766,1 Кб)