Гостьова лекція – міжуніверситетська співпраця #️⃣подія

Березень 7, 2024

Віталій Павлович Михайлюк

🏫«Історіографічні джерела лідерів Української революції 1917-1921 рр.» – за такою темою відбулася гостьова лекція для студентів перших курсів усіх спеціальностей Університету в рамках вивчення дисципліни «Історія України і української культури». Лекторка – докторка історичних наук, професорка кафедри історії та теорії держави і права Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро) Юлія Запорожченко.

📖Захід був присвячений річниці початку Національно-демократичної революції 1917-1921 рр. Модератором зустрічі виступив к.і.н., доцент кафедри історії та археології Андрій Фомін.

gostova-lekciya-mizhuniversitetska-spivpracya-3-1536x864.jpg gostova-lekciya-mizhuniversitetska-spivpracya-1-1536x864.png

📜Спікерка акцентувала увагу здобувачів вищої освіти та гостей лекції на маловідомих сторінках творчості та біографії, психологічних особливостях лідерів національної революції, інструментах більшовицької пропаганди, російсько-українських відносинах та війнах висвітлюваного періоду, революційній національній публіцистиці тощо.

gostova-lekciya-mizhuniversitetska-spivpracya-2-1536x864.png gostova-lekciya-mizhuniversitetska-spivpracya-4-1536x864.jpg

🤝Було досягнуто домовленість про періодичність проведення подібних заходів нашими університетами та сприяння академічним обмінам та мобільності.