На Юридичному факультеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, молодих вчених #️⃣подія

Лис. 27, 2023

Віталій Павлович Михайлюк

Традиційна Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, молодих вчених “Науковий погляд молоді: ключові питання сучасного етапу реформування системи вітчизняного законодавства” відбулася на Юридичному факультеті СНУ ім. В. Даля.

Співорганізаторами виступили –  Національний юридичний  університет імені Ярослава Мудрого (м. Харків, Україна), БФ «Восток SOS», Асоціація юридичних клінік України, Чорноморського національного університет імені Петра Могили (Миколаїв, Україна).

1-3-1536x960.png 5-2-1536x960.png

З вітальними словами на початку пленарного засідання виступили Ольга Поркуян,  д.т.н., професорка, ректорка СНУ ім. В. Даля, голова оргкомітету конференції, Олег Ярошенко,  д.ю.н., професор, проректор з навчально-методичної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член-кореспондент НАПрН України, співголова оргкомітету конференції, Олена Арсентьєва, к.ю.н., професорка, пані декан Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля, Оксана Валецька,  к.ю.н., доцентка, доцентка кафедри історії та теорії держави і права Чорноморського національного університет імені Петра Могили, Олена Середа Олена,  д.ю.н., професорка, завідувачка кафедри трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Цип’ящук Марія, членкиня правління  Асоціації юридичних клінік України, Олена Фонова, к.ю.н.,  суддя-спікерка Господарського суду Луганської області.

2-4-1536x960.png 3-4-1536x960.png