Профорієнтаційний захід у Київському вищому професійному училищі водного транспорту #️⃣подія

Червень 27, 2024

Віталій Павлович Михайлюк

25 червня 2024 року представники Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провели профорієнтаційний захід у Державному професійно-технічному навчальному закладі "Київське вище професійне училище водного транспорту", під час якого фахівець Приймальної комісії Тетяна Лукьянюк та лаборант кафедри історії та археології, студент групи ІАІ-23дм Данііл Скакун ознайомили учнів із можливостями та правилами вступу до СНУ ім. В. Даля, а також проінформували про початок вступної кампанії, яка стартує з 1 липня 2024 р.

Пані Лукьянюк детально розповіла про правила вступу, необхідні документи та процес подачі заяв, а також надала корисні поради щодо підготовки до вступу. Данііл Скакун представив Юридичний факультет, ознайомив учнів з навчальними програмами, що є на факультеті, та можливостями, які відкриваються перед студентами юридичного факультету СНУ ім. В. Даля.

Захід пройшов у форматі відкритого діалогу, де учні активно ставили запитання та отримували вичерпні відповіді від представників університету. Зацікавленість молоді та їх активна участь в обговоренні свідчать про важливість таких заходів.

photo_2024-06-25_12-53-13.jpg photo_2024-06-25_12-53-18.jpg photo_2024-06-25_12-53-21.jpg