Студенти та викладач відвідали Галузевий державний архів Українського інституту національної пам'яті #️⃣подія

Травень 30, 2024

Віталій Павлович Михайлюк

У вівторок, 24 травня 2024 р., група студентів Юридичного факультету спеціальностей 032 «Історія та археологія» та 081 «Право» разом із к.і.н., доц. Фоміним А.В. відвідали Галузевий державний архів Українського інституту національної пам'яті (ГДА УІНП), де вони отрмали практичні навички впорядкування архівних фондів, допомагаючи співробітникам архіву у їхній повсякденній роботі.

1.jpg 2.jpg
3.jpg 4.jpg

Студенти прослухали змістовну лекцію про діяльність ГДА УІНП. Представники архіву детально розповіли про свою роботу, основні завдання та значення архіву для збереження національної пам'яті, а також про важливі аспекти документування історичних подій та збереження культурної спадщини України.

5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg

Наприкінці візиту представники Юридичного факультету ознайомились з фотовиставкою та інформаційними матеріалами на тему: "Комунізм=Рашизм", яка висвітлює історичні паралелі між комуністичним та рашистським режимами, надаючи важливу інформацію про їхній вплив на Україну та світ.

9.jpg 10.jpg
11.jpg 12.jpg

Така взаємодія студентів і стейкхолдерів сприяє глибшому розумінню історичних процесів та важливості збереження архівних документів для майбутнього, а також допомагають усвідомити роль кожного українця у збереженні національної пам'яті.

13.jpg 14.jpg