Академічна мобільність викладачів

Квітень 14, 2024

Галина Вікторівна Татаренко

420684271_909203891214280_429800814629477441_n.jpg

4 та 5 квітня відбулися дві лекції у рамках проекту COIL "Сексуальне та гендерно зумовлене насильство під час конфлікту: розуміння цих злочинів і того, як гендерні упередження негативно впливають на їх розслідування та переслідування", що реалізується Гаазьким університетом прикладних наук та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля, професорок СНУ ім. В.Даля Галини Татаренко та Любові Котової. Лекції присвячені огляду ситуації гендерно-обумовленого насильства як прояву гендерної нерівності та порушення прав людини в у мовах збройного конфлікту та міжнародному кримінальному праву, зокрема розгляду питання гендерно-обумовлених злочинів, сексуальних злочинів під час війни в Україні, питанням системи документування та розслідування випадків гендерно зумовленого насильства та режимів відповідальності за сексуальне насильство під час збройного конфлікту в Україні. До лекції долучилися дослідниця Гаазького університету прикладних наук Крістін Трембле, професорка Олена Арсентьєва, здобувачі вищої освіти Гаазького університету прикладних наук та СНУ ім. В.Даля.