Кафедра програмування та математики

 

Здійснює підготовку за двома спеціальностіми: 121 "Інженерія програмного забезпечення" і 126 "Інформаційні системи та технології".

121 Інженерія програмного забезпечення спрямована на розробку програмних систем, які працюють надійно та ефективно, вартість розробки та супроводу яких є доступною, і які задовольняють вимогам, висунутим до них замовниками. Сьогодні фахівці з інженерії програмного забезпечення є найбільш затребуваними на ринку праці серед інших фахівців з інформаційних технологій, вони приймають участь у розробці вітчизняних і міжнародних програмних проектів, і мають достойну оплату своєї праці. Попит на фахівців з інженерії програмного забезпечення у майбутньому буде тільки зростати!

126 Інформаційні системи та технології. Основним напрямком цієї спеціальності є розробка та практичне використання інформаційних технологій з акцентом на системах Internet of Things, Cloud сервісах, Big Data (сховищ). Повсемісне використання інформаційних систем різноманітного призначення вимагає підготовки кваліфікованих спеціалістів в області інформаційних систем і технологій, які здатні створювати ефективни засоби переробки великих масивів інформації, орагнізовувати взіємодію різних суб'єктів і об'єктів інформаційних процесів.

Вступнику

Інформація стосовно правил та умов прийому, переліку документів знаходиться в розділі Вступнику.

Докладно озайомитися з освітніми програмами, змістом та стратегією навчання можна за посиланнями:
121 Інженерія програмного забезпечення
126 Інформаційні системи та технології

Студенту

Інформація стосовно плану навчання, вибору освітніх траекторій, поточних питань в розділі Навчання.

Доступ до освітніх ресурсів системи електронного навчання за посиланням.

Останні новини

No items available