Кафедра логістичного управління та безпеки руху на транспорті

Здійснює підготовку за спеціальностями "275 Транспортні технології" за спеціалізацією "275.03 на автомобільному транспорті" і "273 Залізничний транспорт" за спеціалізацією "Інтероперабельність і безпека на залізничному транспорті".

275.03 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) спрямована на розробку програмних систем, які працюють надійно та ефективно, вартість розробки та супроводу яких є доступною, і які задовольняють вимогам, висунутим до них замовниками. Сьогодні фахівці з інженерії програмного забезпечення є найбільш затребуваними на ринку праці серед інших фахівців з інформаційних технологій, вони приймають участь у розробці вітчизняних і міжнародних програмних проектів, і мають достойну оплату своєї праці. Попит на фахівців з інженерії програмного забезпечення у майбутньому буде тільки зростати!

273 Інтероперабельність і безпека на залізничному транспорті. Основним напрямком цієї спеціальності є розробка та практичне використання інформаційних технологій з акцентом на системах Internet of Things, Cloud сервісах, Big Data (сховищ). Повсемісне використання інформаційних систем різноманітного призначення вимагає підготовки кваліфікованих спеціалістів в області інформаційних систем і технологій, які здатні створювати ефективни засоби переробки великих масивів інформації, орагнізовувати взіємодію різних суб'єктів і об'єктів інформаційних процесів.

Вступнику

Інформація стосовно правил та умов прийому, переліку документів знаходиться в розділі Вступнику.

Докладно озайомитися з освітніми програмами, змістом та стратегією навчання можна за посиланнями:
275.03 Транспортні технології (на автомобільному транспорті)
273 Інтероперабельність і безпека на залізничному транспорті

Студенту

Інформація стосовно плану навчання, вибору освітніх траекторій, поточних питань в розділі Навчання.

Доступ до освітніх ресурсів системи електронного навчання за посиланням.