Атестація педагогічних працівників

Березень 27, 2024

Євген Володимирович Жученко

Освітянське життя многогранне, складається з подій, етапів, проблем, досягнень, перемог… Атестація педагогічних працівників в закладі освіти – це завжди відповідальна, хвилююча подія для усіх учасників цієї важливої процедури.

27.03.2024р. у ВСП «СПФК СНУ ім. В.Даля» на останньому засіданні атестаційної комісії у 2023//2024 н.р. розглядалося питання про встановлення відповідності займаній посаді викладача та присвоння (підтвердження) кваліфікаційних категорій та педагогічного звання 13 педпрацівникам коледжу. Під час засідання демонструвалися портфоліо викладачів, оголошенні підсумки аналізу освітянської діяльності кожного. Високо оцінена професійна майстерність викладачів Зінченко Л.М., Стрижкової Л.В., Суханової А.І., Осінної О.С.

Після відкритого голосування голова атестаційної комісії І рівня, в.о.директора ВСП «СПФК СНУ ім. В.Даля» Євген ЖУЧЕНКО оприлюднив список педагогічних працівників, відповідно до яких прийнято позитивні рішення щодо атестації.

Побажанням успіхів у подальшій освітянській діяльності, патріотичному вихованні здобувачів освіти у доброзичливій обстановці закінчився такий важливий етап освітянської діяльності коледжу у 2024 році.