Виховна година «Права людини та права дитини під час збройного конфлікту»

Березень 17, 2024

Євген Володимирович Жученко

14 лютого 2024 року в групах ОП- ФБС-ІПЗ-22 та АТ-ЕК-АКТ-ЕТМ-22 була проведена загальна виховна година на тему «Права людини та права дитини під час збройного конфлікту».

Провели: Осінна О.С. , Медведєва В.О.

Тільки за останнє десятиліття збройні конфлікти за приблизною оцінкою забрали життя понад двох мільйонів дітей, а фізично скалічили ще шість мільйонів. Конфлікт позбавляє дітей батьків, опікунів, основних соціальних послуг, охорони здоров'я та освіти. Зо два десятки мільйонів дітей є переміщеними особами і біженцями, а ще багато інших утримуються в якості заручників, викрадені або продані.

Захист прав людини і прав дитини в умовах збройного конфлікту – це нове завдання, що постало перед Україною та вимагає комплексного підходу до його вирішення.