Історія кафедри

Кафедра господарського права створена на юридичному факультеті  у 1997 році. Її виникнення було обумовлено нагальною потребою в підготовці фахівців, які були б озброєні знаннями та практичними навичками в умовах розвитку підприємництва й переходу Україні до ринкової економіки.

Першим завідувачем кафедрою став доктор економічних наук, професор Козубенко Віктор Олексійович. У 1999 році кафедру очолює доктор технічних наук, професор Мартинов Анатолій Валентинович. З 2004 року обов’язки завідувача виконував кандидат технічних наук, доцент Нікішкін Юрій Анатолійович. З березня 2007 року завідувачем кафедри призначена Шаповалова Ольга Вікторівна – доктор юридичних наук за спеціальностями – «господарське право, господарське процесуальне право».

Незважаючи на свій порівняно молодий вік, кафедра господарського права виправдано посідає одне з провідних місць у структурі СНУ ім. В. Даля.