Освітня програма: 226 «Фармація, промислова фармація», перший бакалаврський рівень
Спеціальність: 226 «Фармація, промислова фармація».
Галузь знань: 22 «Охорона здоров’я».

D:\Загрузки\31a396d35c785853a76a04495f310595.jpg
D:\Загрузки\536806.jpeg
Фармація, промислова фармація – об’єднує цілий хіміко-фармацевтичний комплекс, який включає виробництво лікарських препаратів призначених для профілактики, полегшення та лікування хвороб з навчально-освітніми закладами, які готують молодих фахівців здатних керувати технологічними процесами виробництва лікарських засобів, технологічним обладнанням і автоматичними лініями а також вдосконалювати існуючі технологічні схеми, автоматичні лінії та обладнання.

Основні дисципліни професійного спрямування

• Загальна та неорганічна хімія
  • Процеси та апарати хіміко-фармацевтичних виробництв
  • Фармацевтична хімія
  • Латинська мова
  • Хімічна мікробіологія
  • Промислова технологія фармацевтичних препаратів
  • Теорітичні основи фармацевтичних технології
  • Обладнання хіміко-фармацевтичних виробницвт

Для підготовки бакалаврів з промислової фармації  використовуються сучасні освітні підходи на основі новітніх та прогресивних фармацевтичних технологій з використанням сучасних комп’ютерних програм з регулювання окремих стадій технологічних процесів та новітніх засобів проектування фармацевтичних виробництв; розробки особливо лікарських засобів, обладнання і машин та їх розміщення в чистих приміщеннях  виробництва.

Рівень підготовки фахівці в нашому вузі дає змогу працювати на будь-якій дільниці хіміко-фармацевтичного підприємства з виробництва лікарських препаратів і   фармацевтичних субстанцій, займатися науково-дослідною роботою  та розробкою проектної і технологічної документації для окремих стадій виробництва, розробляти заходи з охорони праці на фармацевтичних виробництвах, а також на основі маркетингових досліджень здійснювати прогнозування з розвитку галузі.

Основніпервинні посади, на яких можуть працювати випускники після закінчення навчання:

• Інженер-технолог
  • Лаборант, фармацепт
  • Технолог з лабораторної діагностики
  • Інженер з впровадження нової техніки і технології
  • Інженер з якості продукції
  • Інженер-нормувальник

Галузь, де можна працювати пысля закінчення навчання:

- Хіміко-фармацевтичні підприємства

Впродовж навчання здобувач вищої освіти має можливість:

• проходити практику на фармацевтичних підприємствах різної форми власності;
  • приймати активну участь к науково-практичних конференціях, круглих столах, семінарах, тематичних виставках.

Кафедра фармації, виробництва та технологій має сучасні навчальні лабораторії та комп′ютерні класи для проведення практичної та наукової роботи. Студенти вивчають основні терміни і поняття у сфері управління якістю хімічних та фармацевтичних процесів з урахуванням міжнародних стандартів. На протязі усього періоду навчання вони вивчають ряд дисциплін хімічного, технологічного та інженерно-економічного напрямку, які дають можливість випускникам мати всебічну фахову інформацію в даній галузі виробництва.