Підготовка майбутніх абітурієнтів

Січ. 24, 2024

Сергій Олександрович Кудрявцев

Викладачі кафедри Хімічної інженерії та екології СНУ ім. В Даля готують майбутніх абітурієнтів для спеціальностей 161 – Хімічні технології та інженерія та 101 – Екологія шляхом співпраці з Малою академією наук України. Так 17 січня 2024р відбувся міський етап ХХХ обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді (м. Сєвєродонецька), в якому, у секції «Хімія», посіла 2 місце учениця 11-Б класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області Римар Єва під керівництвом професора кафедри Хімічної інженерії та екології СНУ ім. В Даля Римар Тетяни Ернстівни з роботою на тему: «Мікрохвильова технологія спучення зернистих теплоізоляційних матеріалів на основі рідкого скла».

1.jpg  2.jpg

В даний час у нашій країні, та і у всьому світі, все більше гостроти набувають проблеми, пов'язані з енергозбереженням. Постійне зростання цін на паливо й енергетичні ресурси, призводить до того, що в складному становищі опиняються як великі промислові об'єкти, так і різні структури соціального значення. Таким чином, головним завданням стає пошук шляхів скорочення споживання енергоресурсів, зокрема скорочення до мінімуму втрат тепла в атмосферу. З цією метою використовують теплоізоляційні матеріали. Тому вибір теми роботи заснований на бажанні впровадження в країні енергоощадних технологій, оскільки впровадження нових енергоощадних технологій буде сприяти досягненню енергетичної незалежності України, а відновлення міст та промислових об`єктів буде найактуальнішою задачею у післявоєнний період, і виробництво теплоізоляційних матеріалі буде край необхідним.