Студенти кафедри приймають активну участь в науково-дослідницькій роботі кафедри, проходять міжнародне стажування в країнах Європейського Союзу, займаються волонтерською діяльністю.

Команда кафедри фінансів і банківської справи «Далівці» під керівництвом доцентів Тищенко В.В. та Тищенко О.І. зайняла четверте місце во Всеукраїнському турнірі Квест «Один день із життя ТОПового студента», організованого АТ КБ «Приватбанк», в якому прийняли участь 83 команди зі всієї України.

Крім навчальної, наукової та громадської діяльності студенти кафедри фінансів і банківської справи активно займаються спортом та виступають за здоровий образ життя.

26-27 жовтня 2019 року в Києві в Центрі культури і мистецтва КПІ відбувся Чемпіонат України з бодібілдингу, участь в якому прийняла студентка кафедри фінансів і банківської справи Вельшина Тетяна. Вона зайняла перше місце, отримала золоту медаль та стала Чемпіонкою України по бодібілдингу в категорії «Фітнес-модель».