Кафедра Комп’ютерно-інтегрованих систем управління взяла участь у стаді-турі за підтримкою USAID «Економічна підтримка України»

Травень 30, 2023

Марина Геннадіївна Лорія

Представники кафедри Комп’ютерно-інтегрованих систем управління прийняли участь у новому стаді-турі, організованому завдяки підтримці проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Метою цих стаді-турів є ознайомлення студентів з дуальною формою навчання, пошук стейкхолдерів, отримання можливості застосувати свої знання та навички отриманні в академічномусередовищі.

Учасники туру відвідали ПрАТ «Плазматек» - лідер у виробництві зварювальних матеріалів. На цьому підприємстві навчаються деякі працівники за дуальною формою навчання. Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з умовами праці та перспективами працевлаштування при здобутті освіти за дуальною формою.

тест