ІV Міжнародна науково-практична конференція «Єдиний освітній простір в умовах цифрової трансформації» (Хорватія)

Жов. 12, 2021

Ірина Миколаївна Сілютіна

Завідувач кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності доц. Сілютіна І.М. з 17.09.2021 по 25.09.2021 р. брала участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції (міжнародному стажуванні) «Єдиний освітній простір в умовах цифрової трансформації» (Хорватія). Серед найбільш цікавих та корисних заходів були візит до Пулського університету імені Юрая Добріли (Наукова платформа «Майбутнє освіти у пост-Ковідному суспільстві (м. Пула»), круглий стіл у Business School PAR. Міжнародні проекти PAR University (м. Рієка). Четверта Міжнародна науково-практична конференція представлена доповідями науковців вітчизняних та європейських закладів вищої освіти та змістовною дискусією щодо інноваційної діяльності  в закладах освіти; фінансування індивідуальної мобільності вчених, докторантів; ювенального права України як нової сфери правового регулювання; основ КПТ в професійній діяльності науково-педагогічного персоналу вищої школи та ін.

Хорватія-4.JPG

Хорватія-1.JPG