Лекція професора В. А. Личковаха

Лис. 29, 2020

Ірина Миколаївна Сілютіна

20 листопада 2020 року для аспірантів кафедри спеціальності «034 – культурологія» прочитав лекцію відомий в Україні фахівець з культурології, філософії та естетики Володимир Анатолійович Личковах, доктор філософських наук, професор, професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ). Лекція за темою «Універсалізм і регіоніка» була прочитана з курсу «Культурологічна регіоніка», який вивчається аспірантами 1-го року навчання, але свою зацікавленість виявили й аспіранти старших курсів нашої кафедри. Володимир Анатолійович є одним із започатковувачів цього напряму культурології в Україні і має вдачу надихаючого стилю спілкування. Тож аспіранти були у захваті й щиро дякували вельмишановному лекторові. Наукове життя триває! Попереду ще багато цікавих зустрічей!

Личковах-1.jpg

Личковах-2.jpg