Міжнародна конференція «Культура в ХХІ столітті: дослідження, збереження, розвиток» (The XXI century culture: research, memorization, development

Лют. 12, 2023

Ірина Миколаївна Сілютіна

У СНУ ім. В. Даля відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з участю іноземних колег «Культура в ХХІ столітті: дослідження, збереження, розвиток» (The XXI century culture: research, memorization, development). Організаторами онлайн-конференції стали науковці кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля у партнерстві з Болгарською академією наук, SA Narva Muuseum і провідними українськими університетами (Київським національним університетом культури і мистецтв, Маріупольським державним університетом, Одеським національним політехнічним університетом, Харківською державною академією культури). Конференція зібрала вчених зі світовим ім’ям, провідних науковців в галузі філософії культури, культурології, теорії й історії мистецтва із США, Італії, України, Болгарії, Польщі. Були представлені такі наукові інституції як Politecnico di Torino (Italy), University of Turin (Italy), Emory University (USA), The University of The Arts (USA), Польська академія наук, Інститут народознавства Національної академії наук України, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, Харківський національний університет будівництва та архітектури та багато інших. Особливий інтерес учасників конференції викликали доповіді Prof. Mikhail Epstein «Information trauma, postmodernism and beyond» (USA), Prof. Maria Golebiewska «Philosophy of Culture – Normative Traditions and Perspectives» (Poland), D-r Magdalena Maria Kubas «The spatial representation of the Blessed Mary in 20th-century Italian poetry» (Italy), Prof. Sergeev Mikhail «Twentieth-Century Modern Art: Evolution and Main Trends» (USA), D-r Stela Stefanova «Cultural Heritage and Cultural Tourism in Northwestern Bulgaria» (Bulgaria) й численних вітчизняних науковців. Організатори та учасники конференції домовилися щодо продовження співпраці з дослідження актуальних проблем сучасної культури й мистецтва.

Source: https://snu.edu.ua/index.php/2022/12/12/naukovts-snu-m-v-dalya-vistupili-organ-zatorami-konferents-z-kulturolog/

1919.png

2020.png