Підвищення кваліфікації

Січ. 24, 2023

Ірина Миколаївна Сілютіна

фахової передвищої освіти (дистанційно, 20–21 грудня 2022 р.).

впровадження освітніх програм як таких.

Для отримання сертифікату треба було скласти підсумковий тест:

Професор кафедри В.М. Леонтьєва (гарант Освітньо-професійної програми «Культурологія: ґендерні дослідження» підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня, яка з цього навчального року реалізується на кафедрі) пройшла підвищення кваліфікації «Особливості розроблення та змістового наповнення навчальних програм вибіркових дисциплін, що забезпечують формування міжкультурної свідомості та компетентностей здобувачів вищої освіти», яке проводилося МОН України та Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти (дистанційно, 20–21 грудня 2022 р.).

У перший день вебінару виступив член Національного агентства кваліфікацій, доктор технічних наук, професор Юрій РАШКЕВИЧ, загальну тему лекцій якого офіційно було позначено як «Програми вибіркових дисциплін: завдання та особливості розроблення», але йшлося і про більш масштабні розробки, про принципи та особливості формування і впровадження освітніх програм як таких.

2.png Другий день заходу був присвячений темі «Міжкультурні комунікації зі стейкхолдерами у розробці та реалізації освітніх курсів і програм», з якої основним спікером була професорка кафедри статистики економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга ГРИНЬКЕВИЧ.

3.png Крім теоретичного матеріалу були представлені приклади його успішного втілення в освітній практиці:

Для отримання сертифікату треба було скласти підсумковий тест: