Вечір поезії

Лис. 26, 2020

Ірина Миколаївна Сілютіна

11 листопада 2020 року студенти і викладачі кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності разом із Громадською організацією «Спільнота митців Арт Гвард і Я» (очільником якої є аспірантка нашої кафедри спеціальності «034 – Культурологія» Марина Провоторова) взяли участь у культурно-мистецькому заході. Гостями онлайн зустрічі стали українські письменники, книги яких висунуто на поважні державні премії: Національну премію України імені Тараса Шевченка та Літературну премію імені Лесі Українки – Юлія Бережко-Камінська та Сергій Цушко. Присутні із задоволенням поринули у чарівний світ вишуканої української поетичної мови. Студенти спеціальності 033 – Філософія одразу звернули увагу на численні світоглядні смисли і алюзії у почутих творах. Відбулася плідна дискусія. Дякуємо шановним гостям, Марині Провоторовій та всім присутнім за чарівний поетичний вечір!

Вечір поезії-1.jpg

Вечір поезії-3.jpg