ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Ви стоїте на перехресті життєвого шляху. Настав час зробити найважливіший вибір у вашому житті. Від того, яку спеціальність Ви виберете залежить Ваше майбутнє. Не втрачайте нагоди стати висококваліфікованим спеціалістом зі знанням двох іноземних мов, широким світоглядом та багатими знаннями в галузі перекладу!

Випускники СНУ ім. В. Даля за спеціальністю "Філологія", спеціалізацією "Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська" можуть обіймати посади:

перекладача-референта, гіда-перекладача, перекладача-менеджера міжнародних кампаній, туристичних фірм, консульських і візових центрів, редактора перекладів, співробітника підрозділу з реклами, фахівця із зв'язків з громадськістю та пресою, співробітника редакцій засобів масової інформації (газет, радіомовлення та телебачення).

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2022 РОКУ – ОСНОВНІ ЗМІНИ

У зв’язку з війною неможливо провести у традиційному форматі ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ та вступні іспити в ЗВО. Саме тому в Україні напрацювано дещо іншу модель вступу у 2022 році.

ВИЩА ОСВІТА НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ (БАКАЛАВР НА БАЗІ ПЗСО)

1. Бюджет: НМТ (або три предметні оцінки ЗНО 2019-2021) + МЛ

2. Контракт:

а) спеціальність 035.041 «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська)» і галузі знань 05, 06, 07, 08, 22, 29: НМТ (або три предметні оцінки ЗНО 2019-2021) + МЛ

б) інші спеціальності: МЛ (який буде основою для рейтингування вступників) де НМТ – національний мультипредметний тест; МЛ – мотиваційний лист. Національний мультипредметний тест (НМТ)

1. Українська мова, математика, історія України. Українська мова та математика – обов’язкові предмети ДПА Історія України – принципово важлива під час війни

2. 20 завдань з кожного предмету, 80 хвилин.

3.Один комплексний тест із трьома оцінками, які оголошуються одразу після його закінчення

4. Поводиться 10 днів, кожний день – окремі варіанти тесту

Мотиваційний лист (МЛ)

1. Мотиваційний лист – це документ, що складається і подається вступником до закладу вищої освіти, у якому пояснюються причини, через які вступник вважає себе найкращим кандидатом для вступу на відповідну освітню програму. Він повинен дати відповіді на такі ключові запитання: – хто ви і які ваші сподівання на майбутнє навчання; – які ваші навички та досягнення і як все це пов’язано з вибором освітньої програми (спеціальності); – що для вас означає можливість навчатися саме в цьому вищому навчальному закладі; – чому саме ви – кращий кандидат на навчання на цій освітній програмі.

2. Може подаватися через ЄДЕБО

3. На бюджет застосовується для рейтингування вступників з однаковим конкурсним балом

4. На контракт може бути основою для рейтингування вступників

Коефіцієнти (залишаються): 1. сільський; 2. галузевий; 3. регіональний (буде змінений).

Контакти Приймальної комісії СНУ ім. В. Даля 

Телефон: +38(099)640-02-86 (Telegram, Viber, WhatsApp)

Facebook: https://www.facebook.com/snu.vstup

Telegram-канал: https://t.me/pk_snu_edu E-mail: vstup@snu.edu.ua
 

Умови вступу для абітурієнтів з ТОТ

Цьогоріч існує особливий порядок вступу для абітурієнтів з особливо небезпечних територій.  

Для вступників, які живуть на особливо небезпечних територіях, затверджується окремий порядок вступу за квотою 2. Скористатися правом вступу за цією квотою можуть мешканці тимчасово окупованих територій, та мешканці територій, де ведуться активні бойові дії чи є серйозна загроза постійних ракетних обстрілів. Перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні, визначає Мінреінтеграції. Наразі це територіальні громади Донецької (66), Харківської (51), Дніпропетровської (7), Луганської (37), Запорізької (52), Херсонської (49), Миколаївської (24), Сумської (18) областей. Загалом у переліку 304 громади

Вступники з таких територій можуть вступати до СНУ ім. В.Даля на підставі індивідуальної усної співбесіди, яку можна буде пройти в дистанційному форматі. 

Індивідуальні усні співбесіди для осіб, зареєстрованих на особливо небезпечних територіях, проводяться з 11 липня по 16 серпня включно (до 26 вересня в порядку додаткового набору).

Особи, місце проживання яких зареєстровано (задекларовано) на особливо небезпечній території, під час вступу для здобуття вищої освіти на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра на місця державного (регіонального) замовлення в разі вступу за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років можуть використати оцінки з будь-якого предмету як другого, а на місця за кошти фізичних (юридичних) осіб – за результатами дистанційної індивідуальної усної співбесіди замість національного мультипредметного теста. Якщо громадяни України з числа таких осіб допущені до конкурсного відбору на відкриту або фіксовану конкурсну пропозицію, вони беруть участь у конкурсному відборі в межах квоти-2 на місця державного або регіонального замовлення.

Спеціальними умовами щодо участі в конкурсному відборі під час вступу для здобуття освітнього ступеня магістра на основі освітнього ступеня бакалавра у формі надання рекомендації для зарахування на підставі здобуття рівня бакалавра в 2022 році з такої самої спеціальності користуються особи, які зареєстровані на особливо небезпечній території, в разі вступу до того самого закладу вищої освіти (крім вступу за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»). Якщо в закладі вищої освіти не здійснюється підготовки магістрів за спеціальністю, з якої отримано диплом бакалавра, то особа може подати документи на таких умовах до будь-якого тимчасово переміщеного закладу вищої освіти або закладу вищої освіти Запорізької, Київської, Миколаївської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.  Всі конкурсні процедури можна пройти дистанційно.
Source: https://snu.edu.ua/index.php/2022/07/04/umovy-vstupu-dlya-abituriyentiv-z-tot/