Викладачі кафедри Хімічної інженерії та екології взяли участь у міжнародному заході з академічної доброчесності

Жов. 4, 2022

Олександр Вікторович Суворін

Викладачі кафедри хімічної інженерії та екології (професори Глікіна І.М. та Римар Т.Е., доценти Кравченко І.В., Зубцов Є.І. та Мохонько В.І.) прийняли участь у «Форумі академічної доброчесності 2022», що був організований компанією Unicheck та Національним агентством із забезпечення якості освіти 4 жовтня 2022 року. У межах форуму виступили фахівці з українських та міжнародних освітніх і державних установ, які активно беруть участь у розвитку академічної доброчесності, і поділились досвідом та напрацюваннями у забезпеченні сталого розвитку академічної доброчесності в Україні. Головна тема заходу – проблеми забезпечення академічної доброчесності у вищій освіті в умовах кризи, адже доброчесність має зберігатися у будь-яких умовах навчального процесу.