Викладачі кафедри прийняли участь у дослідженні поточного стану хвостосховищ Сєвєродонецько-Рубіжанської агломерації

Жов. 23, 2020

Олександр Вікторович Суворін

Викладачі кафедри хімічної інженерії та екології прийняли участь у дослідженні стану хвостосховищ Сєвєродонецько-Рубіжанської агломерації, яке виконано в межах проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Зміцнення спроможності для моніторингу та управління водних ресурсів на сході України».

1.jpg 2.jpg

20201023_142127.jpg

Проведено поглиблений аналіз стану накопичувачів та особливостей їхньої експлуатації, впливу на поверхневі та підземні води, ідентифікацію загроз та ризиків виникнення аварійних ситуацій, огляд стану готовності до реагування на надзвичайні ситуації. За результатами робіт підготовлено рекомендації щодо підвищення рівня безпечної експлуатації накопичувачів, які можуть бути використані при формуванні Плану управління басейном річки Дон та інших планів і програм з підвищення екологічної та техногенної безпеки східного регіону.

3.jpg 4.jpg 5.jpg