Адаптаційний тренінг для першокурсників

Вер. 23, 2022

22 вересня 2022 року проведено адаптаційний тренінг для здобувачів вищої освіти, що вступили на навчання на перший курс за спеціальністю 053 Психологія (освітня програма "Психологія") кафедри психології та соціології. Дякуємо за допомогу у проведенні нашому випускникові, психологу, бізнес-тренеру Кирилу Семенову, який завжди із радістю відкликається на наші запити та віддає частинку самого себе тим, хто тільки починає опановувати професію психолога. Початок студентського життя - це зовсім новий його період, це випробування для багатьох. Необхідно зрозуміти та прийняти новий статус "здобувач вищої освіти", адаптуватись до нових умов навчання та життєдіяльності, У цей період життя відбувається особистісна, психологічна, професійна адаптація, а також адаптація до навчально-виховного процесу закладу вищої освіти, навчального навантаження, яке відрізняється від шкільного, до колективу викладачів, самостійна організація вільного часу та, взагалі, пространства навколо себе. Це також нові друзі, нові системи відносин, командна робота тощо. Даний тренінг проведено з метою розвитку у здобувачів вищої освіти навичок ефективного спілкування та взаємодії в новому колективі, навичок самопізнання, рефлексії, самопрезентації та уміння взаємодіяти в сумісній діяльності. Було позитивно та ресурсно. Дякуємо усім учасникам: здобувачам групи ПС-22д, тренеру Кирилу Семенову та куратору групи Наталії Макаровій.