Знімок екрана 2023-11-10 165148.png

Знімок екрана 2023-11-10 170019.png Посилання на відео-презентацію : Наша гордість - наші випускники! 


Зображення1.png

 Шаповалов   Віталій

–  випускник спеціальності «Психологія» 2006 року, диплом магістра. Експерт-поліграфолог, голова громадської організації «Колегія поліграфологів України», головний редактор наукового журналу «Оцінка достовірності: наукові дослідження та практика». м. Київ.

Icon Vitaliy Shapovalov CV.docx (1,4 Мб)


Золотарьова Олена фото 2.jpg

 Золотарьова   Олена

 випускниця спеціальності «Психологія» 2005 року, диплом спеціаліста. Психолог. Керівник психокоррекційного простору для особливих дітей. Аутизм, РАС, РДА, РДУГ, з труднощами у навчанні та поведінці. Робота з дітьми, які потребують психологічної допомоги: корекція страхів, непорозуміння з батьками, булінг. Сфера роботи: сенсомоторний розвиток, сенсорна інтеграція, розвиток сенсорних порушень, нейрокорекція, когнітивні навички, арт-терапія. Терапія сім'ї. Проведення семінарів та тренінгів для батьків. м. Київ


Довлад Лариса магистр 2005.jpeg

 Довлад Лариса

 випускниця спеціальності «Психологія» 2005 року, диплом магістра. Приватна практика: психотерапевт, супервізор; кандидат у психоаналітики. Напрямок роботи - психосоматика. Автор навчальної програми «Соматичний пацієнт». 

Закінчила Інститут кататимно-імагінативної психотерапії (КІП) Х. Льойнера, Геттінген, Німеччина

Інститут психотерапії і психосоматики (ImKP) В. Льоша, Потсдам, Німеччина

Інститут нейропсихотерапії (Травмофокус) Т. Вебера, Відень, Австрія


Давидова Ніна магістр.jpg

 Давидова Ніна

 випускниця спеціальності «Психологія» 2005 року, диплом магістра. Гештальт терапевт, супервізор. Приватна практика. Індивідуальне, групове, сімейне консультування, групова психотерапія. Організатор сімейних психологічних фестивалів, керівник жіночої розвивальної студії. Учениця Боба Резника та Пітера Філіпсона. м. Київ


Заборина Ирина выпуск маг 2006.jpeg

 Заборіна Ірина

– випускниця спеціальності «Психологія» 2006 року, диплом магістра. Психолог приватної канадської школи Recruitment Coordinator в Vineridge Academy. Тренер програм «Адаптація нових співробітників» та «Що таке стрес та як з ним боротись». м. Санкт-Катаріна, Канада


 
Кісловська Юлія спеціаліст.jpg

 Кісловська Юлія

 випускниця спеціальності «Психологія» 2017 року, диплом спеціаліста. Засновниця та керівник арт-студії Пісочниця у Сєвєродонецьку та Лисичанську. Студія допомагає розкрити творчий потенціал у дітей, після кількох занять, у дітей зникає страх і фрази "я не вмію малювати", діти знаходять впевненість у собі та сміливість творити... Завдяки використанню різних технік та інструментів діти творять свої шедеври, при цьому підвищуючи свою самооцінку, оскільки результати дивують і батьків, і дітей. Різноманітна творчість балансує емоційний стан і знижує гіперактивність у дітей. Після тривалих відвідувань занять рука дитини готова до письма, це ще один додатковий результат. Усі заняття проходять із супроводом класичною музикою або Релакс. Діти з великим задоволенням йдуть на заняття і не хочуть йти... Тут вчать не просто малювати, а малювати з любов'ю, і тоді все виходить!

 

 

Войлова Наія,  спеціаліст 2005.jpg

 Войлова Надія

– випускниця спеціальності «Психологія» 2005 року, диплом спеціаліста. Практичний психолог центру медичної допомоги підліткам та молоді «Клінка дружня до молоді», м. Запоріжжя. Психолог по роботі із дорослими, дітьми, підлітками, парами. Дійсний член Европейської асоціації транзактного аналізу, член національної психологічної асоціації України.


Долженко Владимир.jpeg

 Долженко   Володимир

– випускник спеціальності «Психологія» 2005 року, диплом магістра. Практичний психолог, консультант. м. Київ


Меріуц Тетяна магістр 2019 .jpeg

 Меріуц Тетяна

– випускниця спеціальності «Психологія» 2019 року, диплом магістра. Психолог в "Навчально виховний заклад Монтессорі". Працює безпосередньо з дітьми (3-6 років) за допомогою кінетичного піску, різних видів ігротерапії, ізотерапії. Організатор семінарів та тренінгів для батьків "Art-room". м. Кривий Ріг

 
image (1).png

 Ліщинська   Ксенія

– випускниця спеціальності «Психологія» 2005 року, диплом спеціаліста. Приватна психологічна практика, психотерапевт за Методом Символдрами. м. Київ.


 
Гордіна Ірина фото 2.JPG

 Ріпуто   (Гордіна) Ірина

 випускниця спеціальності «Психологія» 2007 року, диплом магістра. Перинатальний психолог. Консультант вагітних жінок та сімейних пар з діагнозом безпліддя. Тілесно-орієнтований психотерапевт. м. Орлеан, Франція

 

 

image (2).png

 Кирпенко Тетяна

– випускниця спеціальності «Психологія» 2009 року, диплом магістра з відзнакою. Кандидат психологічних наук, провідний науковий співробітник лабораторії екологічної  психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України (м. Київ). Основні напрямки наукової діяльності: екологічна та соціальна психологія,  спосіб і якість життя, дослідження благополуччя як складової здоров’я людини, захисні механізми особистості.


image (3).png

 Савченко Олена

– випускниця спеціальності «Психологія» 2009 року, диплом магістра. Керівник психологічного центру «Одеський дворик». Сертифікований та акредитований гештальт-терапевт, спеціалізація «Терапія сімейних відносин». Арт-терапевт. Тілесно орієнтований терапевт. м. Одеса


Глотов Артем магістр 2017.jpg

 Глотов Артем

– випускник спеціальності «Психологія» 2017 року, магістр психології. Приватна психологічна практика, організатор психологічних тренінгів, бізнес-тренінгів, площадок для само презентацій тощо.


IMG_7644.jpg

 Ільченко Орина

– випускниця спеціальності «Психологія» 2022 року, магістр психології. Працювала психологом в міжнародній гуманітарній організації «Лікарі без кордонів», після закінчення проекту працює психологом мобільної бригади Чеської гуманітарної організації «Людина в біді». Працює з різними віковими категоріями, проводить групові та індивідуальні консультації.


 
IMG_20231110_075751_889.jpg

 Андрющенко   Ірина

 випускниця спеціальності «Психологія» 2022 року, магістр психології. Працює на посаді помічника директора з управління у сфері рітейлу (роздрібні продажі). Компанія налічує більше 2 000 працівників та 360 магазинів на території Західної та центральної України. Координатор роботи HR-менеджерів з найму персоналу: розробка нових систем оцінки та критеріїв підбору персоналу згідно вимог до посад різних рівнів; оптимізація і вдосконалення системи навчання у компанії, розробка та проведення тренінгів та курсів. Керує різними проектами: оцінка лояльності, залученості, задоволеності, ефективності працівників, проведення опитувань, конкурсів, дослідження та покращення життєвого шляху працівників в компанії; оцінка станів, настроїв, відносин працівників з колегами та керівництвом; розвиток внутрішніх комунікацій; аналіз та оптимізація HR-процесів у компанії; створення прогнозів. Адміністратор благодійного Фонду допомоги військовослужбовцям. м. Київ

 

Дейнегіна Наталія.jpg

Дейнегіна Наталія

 випускниця спеціальності «Психологія» 2022 року, магістр психології. Приватна психологічна практика. Займається консультуванням сімей з проблемами міжособистісних стосунків, психосоматичними розладами здоров’я.


Глотова Наталія.jpg

Глотова  Наталія

– випускниця спеціальності «Психологія» 2014 року, диплом спеціаліста. Насьогодні є навчальною психотерапевткою за методом Символдрами (психоаналітичний напрямок психодинамічної психотерапії), засновниця психологічного центру "PsySelf", авторка психологічних методик (психологічні ігри та МАК), аспірантка, викладачка психології, керівниця навчального проекту для психологів "Psy Master", м. Київ.


 

Глотов Олексій.jpg

Глотов Олексій

– випускник спеціальності «Психологія» 2017 року, диплом спеціаліста. Психотерапевт за методом Символдрами (психоаналітичний напрямок психодинамічної психотерапії), співзасновник психологічного центру "PsySelf", автор психологічних методик (психологічні ігри та МАК), аспірант, викладач психології у навчальному проекті для психологів "Psy Master", м. Київ.