Було проведено серії вебінарів від професора Паноса Востаніса (Panos Vostanis (WACIT: World Awareness for Children in Trauma), University of Leicester, школа неврології, психології та поведінки (Велика Британія)

Лют. 15, 2024

14 лютого 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія освітньої програми «Психологія» разом із викладачами кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини (завідувачка кафедри – проф. Юлія Бохонкова) за запрошенням колег з кафедри психології, педагогіки та філософії Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (завідувачка кафедри – доц. Ольга Літвінова), в межах договору про співробітництво та взаємодію, долучились до серії вебінарів від професора Паноса Востаніса (Panos Vostanis (WACIT: World Awareness for Children in Trauma), University of Leicester, школа неврології, психології та поведінки (Велика Британія), Professor of Child Mental Health. Дані зустрічі відбуваються в рамках віртуальної академічної мобільностіздобувачів вищої освіти. Тема вебінару "Вплив травми та відносини прив'язаності". Учасники обговорили вплив раннього дитячого досвіду взаємодії з батьками на подальший емоційний та поведінковий розвиток дитини, розглянули особливості раннього втручання у розвиток дітей, які були позбавлені батьківської любові та підтримки. Учасники зустрічі поділилися власним досвідом психологічної допомоги дітям, що мають травми прив'язаності. Обговорення було цікавим, насиченим та корисним. Здобувачі вищої освіти – майбутні психологи завдяки таким заходам мають можливість ознайомитись із практичним досвідом зарубіжних фахівців, а викладачі – використовувати отримані знання під час викладання психологічних дисциплін та удосконалення освітніх програм з підготовки фахівців.