Було проведено вебінар на тему «Трансакційний Аналіз - простір професійного та особистісного розвитку»

Березень 1, 2024

Продовжуємо серію зустрічей із нашою гордістю – нашими випускниками, що успішно рухають вперед психологічну науку. 29 лютого 2024 року здобувачі вищої освіти ОП "Психологія" спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля долучилися до вебінару з Ланою Коваль – випускницею 2011 року, освітньою психологинею, тренеркою, членкинею Української Спільноти Трансакційного Аналізу та Європейської Асоціації Трансактного Аналізу. Тема вебінару «Трансакційний Аналіз - простір професійного та особистісного розвитку». Вебінар було організовано разом з нашими партнерами кафедрою психології, педагогіки та філософії Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Під час дуже цікавої та змістовної здобувачі ознайомилися з основними напрямами трансакційного аналізу, який на сьогодні має такі основні гілки роботи, як психотерапія, консультування, освіта. Було висвітлено психологічні проблеми, з якими ефективно працює цей напрям психотерапії. Лана Коваль звернула увагу на те, що під час повномасштабного вторгення світова спільнота Трансакційного аналізу надає допомогу та підтримку українським фахівцям в навчанні, супервізії, емоційній підтримці. Сьогодні, завдяки роботі Лани Коваль, українські психологи зможуть отримати переклад якісної сучасної психологічної літератури з іноземних мов на українську. Отримані здобувачами знання зможуть бути корисними при опануванні навчальними курсами з Історії психології, Загальної психології, Основ психотерапії, Психологічного консультування, а також для кращого розуміння подальшого спрямування професійного шляху.