Було проведено захід по навчанню першій домедичній допомозі та розвитку культури піклування про ментальне здоров’я

Лис. 20, 2023

20 листопада 2023 року відбувся дуже корисний та витребуваний умовами сьогодення захід: за ініціативи факультету здоров’я людини (декан – професор Вадим Тарасов) та кафедри психології та соціології цього факультету, за підтримки Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної військової адміністрації було проведено захід по навчанню першій домедичній допомозі та розвитку культури піклування про ментальне здоров’я для здобувачів та співробітників Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Захід проведено в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першої леді України Оленою Зеленською. Регіональним координатором в Луганській області щодо впровадження цієї програми є заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної військової адміністрації, Заслужений лікар України Інна Сазонова, за підтримки та безпосередньої участі якої захід було організовано. Провели навчання діям, спрямованим на порятунок життя, інструкторки з догоспітальної допомоги навчально-тренувального відділу комунального некомерційного підприємства Луганської обласної ради «Луганській регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». А деякі навички та методи психологічного самовідновлення, покращення психічного здоров’я продемонструвала завідувачка кафедри психології та соціології, докторка психологічних наук. професорка Юлія Бохонкова. Вміння використовувати усі ці навички у повсякденні допоможе нам вистояти та все подолати!