Березень 6, 2024

6 березня 2024 року делегація Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у складі: Людмили Володіної, керівниці центру забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, Юлії Бохонкової, доктора психологічних наук, професорки, завідувачки кафедри психології та соціології, Ольги Семенець, кандидата філологічних наук, завідувачки кафедри іноземної філології та перекладу, Лариси Лелюх, начальниці відділу профорієнтації, відвідали регіональний методичний семінар на тему «Внутрішнє забезпечення якості як дієвий інструмент змін в університеті», який було проведено на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка (м. Житомир) Національною агенцією із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). Семінар зібрав учасників з багатьох закладів вищої освіти різних регіонів України. Згідно із заявленою програмою, було презентовано доповіді на дуже важливі теми, а саме: Роль внутрішньої системи забезпечення якості в розвитку університету (А. Бутенко), Постакредитаційний моніторинг та Європейський вектор розвитку української вищої освіти (Н. Стукало), Виклики реалізації інституційних політик внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО (О. Єременко), Використання AI та Big Data для підвищення якості викладання та навчання (на прикладі галезей 05 та 07) (О. Длугопольський). У другій частині семінару присутні ознайомились із презентаціями кращих практик із реалізації внутрішніх систем забезпечення якості вищої освіти на прикладі Житомирського державного університету імені Івана Франка та Державного університету «Житомирська політехніка», які є дуже корисними задля використання у власній професійній діяльності.